Członkowie koła

Lista członków koła na dzień 20.02.2020

Lp.
Nazwisko i imię

1. Anuszkiewicz
   Krzysztof
2. Bartosiewicz
    Krzysztof
3. Biegaj
    Józef
4. Bielak
    Jan
5. Chałupka
     Tomasz
6. Chmura
     Robert
7. Dul
     Władysław
8. Ilski
    Andrzej
9. Ilski
     Mieczysław
10. Jędrzejczak
       Paweł
11. Joachimiak
      Piotr
12. Joachimiak
      Stefan
13. Jon
      Stanisław
14. Kajca
       Dariusz
15. Kaminiarz
      Jacek
16. Kaminiarz
      Janusz
17. Kostrzewa
      Zenon
18. Krygier
      Wojciech
19. Kujawa
      Artur
20. 
       
21. Lewandowski
      Radosław
22. Liberski
       Lech
23. Ławniczak
       Krzysztof
24. Łopusiewicz
       Ryszard
25. Marciniak
       Mieczysław
 26. Milkowski
       Michał                                                                                                                         27. Milkowski                                                                                                                        Radosław          
 28. Neć
       Bartosz
 29. Nietopiel
       Fabian
 30. Nietopiel
       Józef
 31. Nietopiel
       Sebastian
 32. Nowakowski
      Dariusz
 33. Pastok
       Ryszard
 34. Płóciniak
       Maciej
 35. Płóciniak
       Wojciech
 36. Płóciniak
       Wojciech Tomasz
 37. Poprawski
       Czesław
 38. Prask
       Stefan
 39. Romanowicz
       Mirosław
 40. Rynkiewicz
       Waldemar
 41. Sydorczyk
       Jarosław
 42. Skupski
      Bogusław
 43. Skupski
       Wiesław
 44. Sobczuk
       Krzysztof
 45. Sobczyk
       Bogdan
 46. Szczepański
      Henryk
 47. Szczepański
      Tomasz
 48. Śladewski
       Zbigniew
 49. Śliwa
       Walenty
 50. Tarka
       Zbigniew
 51. Tkacz
       Zdzisław
 52. Trzmiel
        Adam
 53. Trzmiel
        Piotr
 54. Turkowiak
        Paweł
 55. Tymczyszyn
        Daniel
 56. Tymczyszyn
        Zygmunt
 57. Wardecki
        Marcin
 58. Wicher
        Henryk
 59. Wojciech
        Radosław
 60. Wolniczak
        Bartosz
 61. Wójcik
       Adam
 62. Wójcik
        Maciej
 63. Zarzycki
       Wojciech

 Stażyści :

1. Rajch Mateusz
2 .Pawlik Marek
3 .Piter Paweł
4 .Prask Marek
5 .Maciej Małecki

Darz Bór